Automatyka

AUTOMATYKA DO BRAM PRZESUWNYCH

Mądrze i przemyślanie dopasowany napęd do bramy wjazdowej stanowi ważny element Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Według GardenGate każdy automat stanowi serc e bramy , którą wprawia w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierując jej działaniem.
Oferta GardenGate to nowoczesne siłowniki takich producentów jak Nice, Somfy, FAAC, BFT oraz innych znanych marek. Pracownicy GardenGate służą pomocą w dobraniu nowoczesnych siłowników idealnie dostosowanych dla Twoich potrzeb pod względem rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania Twojej bramy przesuwnej, dzięki czemu doradzimy Tobie bez względu czy potrzebujesz napędu zarówno na posesję prywatną jak i we wspólnotach mieszkaniowych.

AUTOMATYKA DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Kiedy serwisanci GardenGate dobierają swoim Klientom napęd do bramy skrzydłowej, biorą pod uwagę nie tylko funkcjonalność, lecz także pamiętają o podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie , między innymi takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W ofercie GardenGate znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Pracownicy firmy GardenGate przy dobieraniu produktów dla swoich Klientów kierują się zasadą połączenia komfortu i wygody użytkownika w estetycznym wydaniu.

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH